Dovolená Národní Parky jihozápadu


Moderní velkoměsta s atmosférou a na druhé straně jedinečné přírodní útvary, nad kterými zůstává rozum stát, to je jihozápadní část USA. Do první skupiny patří druhé největší město Spojených států Los Angeles. Na jeho okraji jde navštívit proslulá hollywoodská filmová studia.

A San Francisco? Co tam vyzdvihnout dřív? Alcatraz, věznici na mořské skále, z níž nešlo uniknout? Ikonický oranžový most Golden Gate? Specifické vozy hromadné dopravy šplhající do místních kopců?

Pokud jde o přírodu, ani tady nemáme výběr snazší. Vždyť se tu nachází nejen Grand Canyon se skleněným chodníkem a dechberoucími vyhlídkami, ale i stověžatý kaňon Bryce nebo Yosemitský národní park, Sequoia s tisíciletými stromy rodu sekvojovců, kalifornské prérie, Údolí smrti… je toho zkrátka moc. Vyrazte sem s námi a zkuste toho zažít co nejvíc!

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky

USA - národní parky...
Typ zájezdu:

USA - národní parky JIHOZÁPADU

18.5 - 4.6.2021
Typ zájezdu:
USA - Národní Parky jihozápadu | Vydejte se s námi poznat nejkrásnější národní parky jihozápadu USA. K přepravě nám budou sloužit pohodlná obytná auta pro šest osob, ve kterých si užijeme takových vymožeností, jako jsou postele, koupelna, WC a vybavená kuchyňka...    Náš výlet začíná v n
62 900,-