Dovolená Německo


Bruslení na Ladronce v Praze je fajn, ale přece jenom už to chce změnu, že jo? No a kde jinde než v Extrem Tour by měli mít dobrý „čuch“ na ty nejzajímavější bruslostezky v Evropě? A právě proto jsme pro vás připravili zajímavé zájezdy na bruslích v nedalekém Německu.

Vydejte se s námi tak na in-linech například k Lužických jezerům a rozhodně nezapomeňte přibalit plavky na koupání! Na desítkách kilometrů asfaltových stezek, plné lesů a luk se jistě zastavíme u jednoho z bývalých dolů, dnes úchvatně krystalicky průzračných jezer! V Braniborsku si kromě bruslí a koupání u Sprembergské přehrady prohlédnete okouzlujícího místního divu - jezera ledovcového původu.

Při našem in-line zájezdu do Spreewaldu se zase budete kochat místními říčnými kanály (jistí zájemci se mohou projet i klidně na kanoi) a přírodou, která je pod záštitou rezervace UNESCO! Jedná se o také o unikátní příležitost poznat lépe architekturu a způsob života Lužických Srbů!

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky

Rujána na kole - Balt...
Typ zájezdu:

Rujána na kole - Balt - Německo

13.6 - 20.6.2020 +2 termínů
Typ zájezdu:
Německo - Balt | NĚMECKO NA KOLE - BALT - RUJÁNA ... hodně pohodová cykloturistika ... z postele na kole ... úžasná a nenáročná aktivní dovolená Souostroví Rujána, skládající se asi z 30 poloostrovů a ostrůvků, leží v Baltském moři na severu
10 990,-