Dovolená Rakousko


Jezdíte na kole jen sem tam rekreačně, s rodinkou a malými dětmi, nebo denně individuálně drilujete, jen štěrk do okolí lítá? No paráda, tak to pojeďte s námi na cyklozájezd do Rakouska, okolo světoznámých solnohradských jezer! Každý si zvolí délku trasu, stoupání a terén dle své chutě. Rovinky, kopce, to už je na vás.

Romantiku jezer v Salcburgsku doplníme i nějakým dobrým zákuskem a lahodnou kávou z lázeňského města Bad Ischl či městečka Hallstatt. A kdo rád zapne přežky a uhání na in-linech hlava nehlava, toho potěší výlet na ostrov Donauinsel, kde netradičními kulisami při jízdě, kromě lužních lesů, vám budou i např. mrakodrapy Donauparku! A rozhodně se nebojte vzít do bruslařským útokem na kulturní metropoli Vídeň, stovky zde příslušných cyklostezek je tu jen pro nás! 

A jestli chcete poznat na bruslích či kolech i něco více esenciálního z krásné přírody Rakouska, tak tu máme oblíbený in-line zájezd od Alp k Dunaji. Mlžné monumentální velehory v zádech, malebné vesničky, nepřeberné množství památek na cestě a především komorní sklípky, kde pustíme žilou místní vinnou révu! 

Zde změňte styl výpisu zájezdů

Tabulka Graficky

Korutanská jezera na...
Typ zájezdu:

Korutanská jezera na kole - jižní Rakousko

23.8. - 29.8.2021
Typ zájezdu:
Rakousko | Jižní RAKOUSKO na kole -  KORUTANSKÁ JEZERA  ...  cykloturistika okolo krásných jezer ...  jižansky přívětivá drávská kotlina ...  s jistotou postýlek Loňskou novinku jsme trochu zkrátili a trochu zlehčili a tím jsme připravili kr
9 490,-
 
Rakouská jezera na...
Typ zájezdu:

Rakouská jezera na kole - Salcbursko

15.9. - 19.9.2021
Typ zájezdu:
Rakousko | RAKOUSKÁ JEZERA NA KOLE ... aktivní dovolená v nádherné přírodě ... cykloturistika z postele a s večeřemi ... cyklozájezd pro pohodáře i MTB šílence Po několika povedených akcích v nádherné oblasti rakouských jezer, kde najdete tu pravou odpo
7 990,-
 
Rádi byste jeli v jiném termínu? Dejte nám vědět, zkusíme najít řešení.
Kontaktujte nás